8171 Kornischer
Ett par, rokokostil, 1800-tal, förgyllda. Längd: 162
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 september 2022 -
3054 Kornischer
Ett par, Längd: 164cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 9 augusti 2021 -
8231 Kornischer
ett par. Längd: 157 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 5 augusti 2019
9479 Kornischer
ett par. Längd: 215
Såld: 500 kr
Såldes den 28 januari 2019 -
2444 Kornischer
Ett par, rokokostil. Längd: 162
Såld: 900 kr
Såldes den 14 maj 2018 -
4401 Kornischer
ett par, längd: 160 cm, nyrokoko, omkring 1900
Såld: 600 kr
Såldes den 13 juli 2015
9071 Kornischer
Ett par, längd: 150 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2015 -
8597 Kornischer
Ett par, rokokostil, längd: 165 ca
Såld: 1.500 kr
Såldes den 24 mars 2014 -
8081 Kornischer
Ett par, 1890-tal, längd: 146
Såld: 1.600 kr
Såldes den 15 december 2008